On this page you will find all the artists involved in alphabetical order, examples of their work and the possibility to visit their websites. On the page "news" you will find the artists present next Sunday.

Hieronder volgen de deelnemende kunstenaars in alfabetische volgorde met foto's van hun werk en demogelijkheid om door te klikken naar hun website. Op de pagina "news" wordt vermeld welke kunstenaars de komende zondag aanwezig zijn.

Zialda Agterhorst - jewelry
    Jos van Alphen - ceramics              www.schalen-en-bokalen.nl
      Sylvia van Berkel - drawings, aquarel              www.sylviavanberkel.nl
      Gerda Bleeksma - etching          www.gerdableeksma.nl
      Trees de Boer   -  paintings                       www.artcommunication.nl    
  Nico Boink - photography        www.boinkinbeeld.nl
  Monique Bosch   -  sculptuur                       www.boschbeeldend.nl
Ewoud Bras - chart/grafiek             www.ewoudbras.com
 Trudie Canwood - paintings         www.trudiecanwood.com
Violeta Damen                                                     www.violeta-art.nl
   Janny Endstra  -  etching      
Karmela and Damir Faktor  -  jewelry            www.faktorinc.com
Paulo Ferreira  -  paintings                       www.paulo-ferreira.eu 
 Els Frehé  -  analog  photography
Denis le Gallic  -  paintings                              www.denislegallic.com
Pieter Geevers - photographie, landscape and travels         www.foto-flex.nl/
Nancy Groenteman - paintings                    www.nancygroenteman.nl
Idris Habib -  mixed techniques                              visit Idris on facebook
Marianne Hartemink  -  ceramics and glass                 www.mariannehartemink.nl
Fred Hemmes   -  paintings                                  www.fredhemmes.nl
Hay Hermans  -  food-photography                          www.hayhermans.com
Hans Hoekstra                                               hanshb43@gmail.com
Luc Houweling  -  drawings                       www.luchouweling.nl
Ligita Jauniskis-Brinkman  -  jewelry                            www.ligita.nl
         Anita van Kempen - art on silk       www.lapempi.nl
Elmer Kouwenberg  -  computer designed printings                                          www.elmerkouwenberg.nl
Erna Kuik   -  graphics, photography, writings                                         ernakuik.weebly.com
Pascal Lefebvre  -  paintings, graphics
Joop Leliveld  -  paintings                         www.homegalleryleli.nl
Daniëlle Louise   -   drawings, paintings          www.instagram.com/artbydaniellelouise
José Lubbers  -  paintings, jewelry               www.sieradenschilderijenjose.com
    Cea Maat  -  paintings, mixed media       www.ceadesign.nl
     Henk Mak  - art on silk                        www.henkmak.nl
Marjolein de Man  -  jewelry                    www.marjoleindeman.blogspot.com
Wim van der Meij  -  etching                             www.wimvandermeij.nl
 Ingrid van Nierop-Waltman - schilderijen, grafiek, tekeningen                www.art-birdsflyinghigh.com
Mirjam de Nijs  -  sculptures                      www.beeldenvansteen.nl
Eveline van Rooy  -  paintings                    www.evelinevanrooy.nl
Connie van Rumpt  -  paintings, sculptures
Helmi Schellinger   -  ceramics                      www.helmischellinger.nl
Leo Schepens  -  paintings                       www.leoschepens.com
Geery Staal  -  paintings, sculptures          www.geerystaal.nl
Belinda Tahapary  -  art on silk                          www.belins-art.nl
Cocki Vink  -  paintings                              www.cockivink.com
Xantha-Iris Vorst  -  paintings, drawings            www.xiv.nl
Wil Wiegant  -  paintings                          www.wilwiegant.nl
Rebecca van Wierst  -  paintings             www.vanwierst.com
en verder:
Kees Bruin  -  paintings                                 www.keesbruin.nl
Hennie Kagie  -  paintings                            www.hennykagie.nl
Ed Schouten  -  sculptures
© Copyright 2018 - artamsterdam-spui.web3090.your-webhost.nl