On this page you will find all the artists involved in alphabetical order, examples of their work and the possibility to visit their websites. On the page "news" you will find the artists present next Sunday.

Hieronder volgen de deelnemende kunstenaars in alfabetische volgorde met foto's van hun werk en demogelijkheid om door te klikken naar hun website. Op de pagina "news" wordt vermeld welke kunstenaars de komende zondag aanwezig zijn.

Zialda Agterhorst - jewelry
    Jos van Alphen - ceramics              www.schalen-en-bokalen.nl
     Armechan             visit Armechan on pinterest
      Sylvia van Berkel - drawings, aquarel              www.sylviavanberkel.nl
      Gerda Bleeksma - etching          www.gerdableeksma.nl
      Trees de Boer   -  paintings                       www.artcommunication.nl    
  Nico Boink - photography        www.boinkinbeeld.nl
  Monique Bosch   -  sculptuur                       www.boschbeeldend.nl
Ewoud Bras - chart/grafiek             www.ewoudbras.com
 Trudie Canwood - paintings         www.trudiecanwood.com
   Janny Endstra  -  etching      
Karmela and Damir Faktor  -  jewelry            www.faktorinc.com
Paulo Ferreira  -  paintings                       www.paulo-ferreira.eu 
Denis le Gallic  -  paintings                              www.denislegallic.com
Pieter Geevers - photographie, landscape and travels         www.foto-flex.nl/
Aafke Godthelp  -   paintings, sculptures                       visit Aafke on facebook
Nancy Groenteman - paintings                    www.nancygroenteman.nl
Idris Habib -  mixed techniques                              visit Idris on facebook
Marianne Hartemink  -  ceramics and glass                 www.mariannehartemink.nl
Fred Hemmes   -  paintings                                  www.fredhemmes.nl
Hay Hermans  -  food-photography                          www.hayhermans.com
Hans Hoekstra                                               www.hanshb.nl
Luc Houweling  -  drawings                       www.luchouweling.nl
Ligita Jauniskis-Brinkman  -  jewelry                            www.ligita.nl
         Anita van Kempen - art on silk       www.lapempi.nl
Elmer Kouwenberg  -  computer designed printings                                          www.elmerkouwenberg.nl
Ellen Krol  -  mixed techniques                         www.ellenkrol.nl
Erna Kuik   -  graphics, photography, writings                                         ernakuik.weebly.com
Pascal Lefebvre  -  paintings, graphics
Joop Leliveld  -  paintings                         www.homegalleryleli.nl
José Lubbers  -  paintings, jewelry               www.sieradenschilderijenjose.com
    Cea Maat  -  paintings, mixed media       www.ceadesign.nl
     Henk Mak  - art on silk                        www.henkmak.nl
Marjolein de Man  -  jewelry                    www.marjoleindeman.blogspot.com
Wim van der Meij  -  etching                             www.wimvandermeij.nl
Mirjam de Nijs  -  sculptures                      www.beeldenvansteen.nl
Eveline van Rooy  -  paintings                    www.evelinevanrooy.nl
Connie van Rumpt  -  paintings, sculptures
Helmi Schellinger   -  ceramics                      www.helmischellinger.nl
Leo Schepens  -  paintings                       www.leoschepens.com
Geery Staal  -  paintings, sculptures          www.geerystaal.nl
Belinda Tahapary  -  art on silk                          www.belins-art.nl
Marian Vergouwen  -  etching                  www.atelierdetekenkamer.nl
Cocki Vink  -  paintings                              www.cockivink.com
Violeta Tamosauskaite                                      www.violeta-art.nl
Jack Vissers   -  graphics, photographie, paintings                                              www.jackvissers.exto.nl
Xantha-Iris Vorst  -  paintings, drawings            www.xiv.nl
Wil Wiegant  -  paintings                          www.wilwiegant.nl
Rebecca van Wierst  -  paintings             www.vanwierst.com
en verder:
Kees Bruin  -  paintings                                 www.keesbruin.nl
Els Frehe
Hennie Kagie  -  paintings                            www.hennykagie.nl
Ed Schouten  -  sculptures
© Copyright 2018 - artamsterdam-spui.web3090.your-webhost.nl